Gabinet Irydologiczny

Małgorzata Wolny
Irydolog, Dietetyk

Jak szybko i bezbłędnie ocenić stan swojego zdrowia i wykryć ewentualne zagrożenia? Jakim znanym od wieków, skutecznym i całkowicie nieinwazyjnym sposobem jest irydologia. Metoda ta umożliwia diagnozowanie na podstawie tęczówki oka, która za pomocą układu nerwowego i krwionośnego łączy się z całym organizmem i pozwala ustalić zmiany zachodzące w narządach wewnętrznych naszego organizmu. Obserwując tęczówkę, irydolog potrafi ocenić stan naszego zdrowia, gdyż każdej części ciała odpowiada określone miejsce na jej powierzchni. Główną zaletą irydologii jest traktowanie człowieka jako psychofizycznej całości, co daje możliwości spojrzenia na organizm bez dzielenia go na chory żołądek ,serce czy nerwy.
Zdarza się często, iż pacjent wykonuje cały szereg badań laboratoryjnych , których wyniki są dobre pomimo nieustających dolegliwości. Irydologia daje możliwość odpowiedzi na pytania dotyczące rzeczywistego podłoża choroby oraz podjęcia indywidualnej terapii najbardziej naturalnym
lekarstwem, jakim zna ludzkość od tysiącleci – ziołami.

Pamiętać jednak należy, iż ocena irydologiczna nie jest równoznaczna z diagnozą lekarską i nie jest w żaden sposób w stosunku do niej konkurencyjna.

Strona główna | Copyright © 2013 | Kontakt X-dream.pl